- Firmę kurierską BSK Service znaleźliśmy kilka lat temu, w sytuacji , gdy dotychczasowa firma przewozowa nie sprostała nawałowi prac w okresie końca roku. BSK nie odmówiła realizacji zlecenia, tym samym zajmując miejsce wśród stałych firm współpracujących z nami. BSK nie jest firmą bezosobową, wszystkie przesyłki są dostarczane na czas, nie ma problemów z rozliczeniami, a kurierzy są sympatyczni i dbają o paczki. Przez lata współpracy dała się poznać jako firma godna zaufania i wspomagająca naszą codzienną pracę. JSTUDIO.pl poleca!"

- Od lat współpracujemy z firmą BSK Service i jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Kurierzy BSK przyjeżdżają na czas i dowożą nasze przesyłki we wskazane miejsce również w czasie przewidzianym w ofercie. Zarówno paczki miejskie jak i krajowe docierają do odbiorców w stanie w jakim zostały nadane a system rozliczeń jest jasny i przejrzysty. ITBC COMMUNICATION

- BSK SERVICE - szybko ,sprawnie i na czas . Profesjonalne i fachowe podejście do pracy . Miły i pomocny zespół . Wyrozumiali oraz potrafiący pomóc w różnych sytuacjach. Firma godna polecenia. "
STUDIO EVOLUTION

- Nasza firma korzysta z usług firmy kurierskiej BSK Service od 3 lat. Jako wymagający Klient, możemy zapewnić, że wszelkie zlecone usługi w zakresie przewozu przesyłek do naszych Klientów świadczy na wysokim poziomie. Zaletą firmy są konkurencyjne ceny, szybkość dostaw oraz miła i fachowa obsługa. Nasze doświdczenie we współpracy z firmą kurierską BSK Service pozwala nam polecić ją jako sumiennego i godnego zaufania partnera. Agencja Kolaż

- Firma BSK wyróżnia się niezwykle profesjonalnym podejściem do realizowanych zadań. Obsługa zleceń zawsze przebiega bardzo sprawnie i szybko, a przesyłki bez problemów docierają do adresatów. Współpraca z firmą BSK spełnia nasze oczekiwania dlatego rekomendujemy jej usługi wszystkim, którzy poszukują fachowców w zakresie ekspresowego doręczania przesyłek. AGENCJA KORE

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług BSK Service. Zlecenia realizowane są terminowo i profesjonalnie. Rzetelna obsługa, mili kurierzy – BSK to firma, na której możemy polegać.
Ramot I.F.M.

- Jak najbardziej polecamy firmę BSK Service. Jesteśmy pod wrażeniem pozytywnych zmian w ostatnim roku, jakość obsługi przez infolinie jak i kurierów poprawiła się zdecydowanie. Nie zdarzyły się opóźnienia, zaginięcia paczek. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. „
WYCENY I EKSPERTYZY

- Panie Konradzie jesteśmy zadowoleni, działacie szybko, za rozsądną cenę, przesyłki nie giną jesteście elastyczni polecamy… ale bardziej ubrać to w słowa to mi ciężko ja liczę a nie pisze"
FUNDACJA ALA MA KOTA

- Dzięki wieloletniej współpracy naszej Firmy Kompas Poland Sp. z o.o. z BSK Service wszystkie nasze przesyłki krajowe docierają zawsze bezpiecznie i nas czas do wskazanego przez nas celu.
Z BSK service współpracujemy już od wielu lat, firma podchodzi bardzo profesjonalnie do obsługi Klienta, jest otwarta na nasze sugestie.
Współprace oceniam na wysokim poziomie. "
KOMPAS POLAND

- Firma IMS Events jest zadowolona z usług BSK service. Paczki dostarczane są w terminie i na czas. Zdarzają się momenty kiedy paczka dociera z opóźnieniem ale są to na szczęście rzadkie, jednorazowe sytuacje."

- Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą BSK Service. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę BSK jako rzetelnego partnera logistycznego, przede wszystkim za fachowość, terminowość i szybkie działanie oraz niewygórowane ceny"
IMITA

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Zamówienia są przyjmowane bardzo szybko, kurierzy są punktualni i bardzo mili. Ogólnie wszystko na plus."
BANFI

- Z Firmą BSK Service współpracujemy od około pół roku. Potrzebowaliśmy nietypowej usługi polegającej na obsłudze duże ilości korespondencji wysyłanej przez naszych klientów do nas. Firma BSK podeszła bardzo elastycznie i kreatywnie do naszych oczekiwań. Już w czasie realizacji zleceń firma potwierdziła swój profesjonalizm, indywidualne podejście oraz troskę o klienta. Jestem szczególnie zadowolony ze współpracy i polecamy ją każdemu przedsiębiorcy który potrzebuję usługi idealnie "skrojonej" na jego potrzeby. Biuro BRC