Usługi Przesyłki Kurierskie
dla wymagających.

Posiadamy blisko 20-letnie doświadczenie w branży, a naszą specjalnością są ekspresowe usługi kurierskie. Bez względu na liczbę oraz rodzaj paczek nasza grupa wykwalifikowanych pracowników szybko i solidnie dowiezie każdą przesyłkę pod wskazany adres.

Działamy na obszarze Warszawy, kraju i zagranicy - dostarczając przesyłki kurierskie lokalne, krajowe i przesyłki międzynarodowe .

Decydując się na BSK, wybierają Państwo współpracę z profesjonalistami i zyskują rzetelnego partnera biznesowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Odbiór przesyłek na terenie Warszawy i okolic

 Co nas wyróżnia:

  • oferujemy specjalistyczne usługi na życzenie Klienta
  • 19 lat doświadczenia w zakresie działalności
  • jesteśmy elastyczni, dokładni, rzetelni i terminowi
  • posiadmy nową flotę pojazdów (95% aut jest z 2016 r.)
  • dysponujemy stałym etatowym zespołem pracowników
  • dostosowujemy się do wymagań Klienta
  • zapewniamy kompleksową obsługę
  • jesteśmy konkurencyjni cenowo
  • mamy najlepszy stosunek jakości do ceny

Usługi Przesyłki Kurierskie, Międzynarodowe, Krajowe, Lokalne  - BSK Service

Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej

BSK Service to polska firma kurierska z blisko dwudziestoletnią tradycją specjalizująca się w transporcie przesyłek ekspresowych. Jako kurier działamy również w ponad 220 krajach za pośrednictwem systemu FDX. Transportujemy szybko i niezawodnie praktycznie wszystko – od ważnego dokumentu po paczki gabarytowe. Głównymi atutami naszej firmy jest elastyczność, indywidualne podejście do Klienta oraz wysoki poziom komunikacji.

POBIERZ REGULAMIN

 Firma BSK Service jest wpisana do UKE jako operator pocztowy pod numerem B-00338.

Kilka opinii naszych Klientów o nas:

Współpracujemy z firmą BSK Service Konrad Badowski, od kilku lat.Nigdy w tym czasie nie zdążyło się, aby przesyłka nadana przez nas nie została doręczona czy też dostarczenie zostało opóźnione.Dodatkowo, pracownicy firmy są zawsze uprzejmi i chętni do pomocy.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy BSK Service każdej firmie, dla której istotne są terminowe dostawy i dokładność.
CASH BACK

zobacz więcej opinii

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz